Главная » Все новости

Як обладнати робоче місце для ремонту столярних виробів

18.04.2015

Для ремонту столярних виробів треба насамперед обладнати робоче місце. В умовах квартири устаткування має бути малогабаритним і збірно-розбірним. Найпростішим устаткуванням для таких наступних нескладних робіт, як пиляння, стругання, склеювання тощо є настільна столярна дошка. Її виготовляють з рівної дошки розміром 1300х280 мм, завтовшки 30—40 мм, на якій закріплюють упор для стругання і роблять виріз для заклинювання деталей. Дошку гладенько обстругують і покривають оліфою. До поверхні стола дошку прикріплюють струбцинами.

Для ремонту столярних виробів треба насамперед обладнати робоче місце.

Верстатну дошку, яка дає можливість виконувати складніші операції, крім упора і вирізу для заклинювання деталей, обладнують боковим упором, лотком для дрібного інструменту, який має бути під руками, квадратними отворами навпроти упора для закріплення оброблюваних виробів, висувними пальцями для тримання деталей під час бокового стругання.

Столярний верстак — це постійне робоче місце, яке можна обладнати в індивідуальному житловому будинку чи на присадибній ділянці. Цей верстак являє собою верстатну дошку завширшки 450—550 мм, завдовжки 1500—3500 мм і завтовшки 70—80 мм, закріплену на підставці заввишки 800 мм. На одній стороні верстака розміщений гвинтовий затискач, щоб закріплювати оброблювану деталь, а на іншій — гвинтовий захват. Вздовж переднього краю видовбано отвори, куди вставляють стальні гребінки для упора оброблюваних деталей. Під дошкою роблять шафки для зберігання інструментів.

Комментарии к этой новости

Написать свой комментарий

captcha

    Бренды каталога

  • Grazhda