Чи можна купити водійські права

Категорії

Навіщо купувати?

За статистикою, жінок із купленими посвідченнями на дорогах значно більше, ніж чоловіків. До того ж, часто автоледі їх навіть не купували – їм подарували. На жаль, купить права категории Б або роблячи подібні подарунки коханим, чоловіки забувають: куплені права наслідки можуть принести найважчі. А якщо мова йде про дружину, яка возитиме ваших дітей, не вивчивши ПДД, плутаючи знаки, що забороняють і попереджають, і не маючи достатніх навичок безпечного водіння – у вас неймовірно міцні нерви!

купить права категории Б

Непоодинокі випадки, коли посвідчення купується для терміновості (припустимо, потрібно для роботи, а години на навчання та іспити немає).

Багато хто зважується придбати ліві права після позбавлення за несуттєву провину, ніж чекати належного терміну для легального відновлення.

Часом привод для покупки – відсутність прописки та неможливість її оформити через серйозну причину. Адже для офіційного отримання посвідчення у ДІБДР серед інших документів потрібно надати паспорт із пропискою або свідоцтво про тимчасову реєстрацію.

Що робити, якщо купивши права: висновки

Автомобіліст, купуючи документ, має усвідомлювати свою відповідальність за його використання. Причому як юридична, і моральна. На дорозі від ваших дій залежить не лише ваша власна життя. Це стосується і водіїв навантажувача чи автокрана. Невмілі, невірні операції за кермом спецтехніки призводять до страшних наслідків.

Купити права без навчання та складання іспиту реально, але зекономивши годину перед їх отриманням, після знайдіть можливість пройти потрібний курс та вивчіть правила руху хоча б для власної безпеки.

Якщо ви таким чином поновили посвідчення, то не повторюйте помилок, за які вас позбавили документів.

А за відсутності прописки простіше купити тимчасову реєстрацію, ніж з'ясовувати, чи можна купити права без автошколи, а потім боятися, що вас упіймають із підробкою.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*