Главная » Все новости

Композитні балони

08.11.2021

Композитні балони - необхідні для безпечного зберігання технічного газу пропану. Розрізняються об'ємом від 5 до 47 літрів. Виготовлені із композитно-полімерних матеріалів. Продаж нових порожніх балонів для пропану. Підходять для використання на дачі та у туристичних походах. Дуже легкі та компактні.

ГАЗОВІ БАЛОНИ SAFEGAS ТА ЇХ ПЕРЕВАГИ

Для виготовлення використовуються полімерно-композитні матеріали, в основі яких лежить міцний каркас зіКомпозитні балони скловолокна. Конструкція виробу повністю виключає витік природного газу. Композитні балони мають масу переваг, а саме:

відрізняються компактністю;
легко транспортуються;
мають порівняно невелику вагу;
мають високу зносостійкість;
абсолютно не зазнають корозії.И самое главное их достоинство заключается в том, что они не взрывоопасны. Даже если баллон окажется в огне, он останется целым и невредимым.

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ

Пропанові резервуари після використання можна заправляти газом необмежену кількість разів. Матеріал, з якого вони виготовляються, є міцним, екологічно чистим, підлягає переробці та може надалі застосовуватись для будівництва мостів.

УНІВЕРСАЛЬНІ

Представлене газове обладнання характеризується універсальністю і може бути застосоване як у побуті, так і на виробництві. Якщо ви запланували пікнік на природі або заміську подорож на дачу, кращого помічника для приготування їжі та обігріву, ніж пропанові балони SAFEGAS https://safegas.com.ua/product-category/gazovye-ballony/bezopasnyie-kompozitnyie-propanovyie-ballonyi/ вам не знайти.

Зручна індикація

Вони мають відмінну перевагу перед стандартними металевими резервуарами – вони прозорі, тому ви завжди зможете побачити, який у них рівень газу. Завдяки цьому повністю виключаються неприємні моменти, пов'язані з різким припиненням газу, коли він просто необхідний.

БЕЗПЕКИ ДЛЯ НАВКОЛИШНІХ

 

У зв'язку з тим, що індійські композитні балони повністю виключають витік газу та вибухонебезпечність, їх можна використовувати у громадських місцях, парках, на фестивалях для приготування вуличної їжі. Вони легко підключаються до автоматів з солодкою ватою, попкорном, різним грилям.

У продажу ці балони іноді називають Газові балони Safegas. Вони добре витримують, як низькі, і високі температури. Устаткування чудово працюватиме навіть у діапазоні від -60 до +70 градусів Цельсія.

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ

Компанія виробник надає гарантію 1 рік для кожного виробу. Всі композитні балони Safegas проходять суворий контроль якості, який передбачає проведення різних випробувань на міцність, герметичність, вплив високих і низьких температур, механічних пошкоджень. Тільки після того, як готові вироби успішно проходять перевірку, вони пускаються у продаж.  

    Бренды каталога

  • Grazhda