Композитні балоні

Категорії
Зміст
  1. ГАЗОВІ БАЛОНІ SAFEGAS ТА ЇЇ ПЕРЕВАГИ
  2. ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ
  3. УНІВЕРСАЛЬНІ
  4. Зручна індикація
  5. Безпеки для навколишніх
  6. ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ

Композитні балоні – необхідні для безпечного зберігання технічного газу пропану. Розрізняються об'ємом від 5 до 47 літрів. Виготовлені із композитно-полімерних матеріалів. Продаж нових порожніх балонів для пропану. Підходять для використання на дачі та в туристичних походах. Дуже легкі та компактні.

ГАЗОВІ БАЛОНІ SAFEGAS ТА ЇЇ ПЕРЕВАГИ

Для виготовлення використовуються полімерно-композитні матеріали, в основі яких лежить міцний каркас зі скловолокна. Конструкція виробу повністю виключає витік природного газу. Композитні балоні мають масу переваг, а саме:

відрізняються компактністю;
легко транспортуються;
мають порівняно невелику вагу;
мають високу зносостійкість;
абсолютно не зазнають корозії. І найголовніша їхня гідність полягає в тому, що вони не вибухонебезпечні. Навіть якщо балон опиниться у вогні, він залишиться цілим і неушкодженим.

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ

Пропанові резервуари після використання можна заправляти газом необмежену кількість разів. Матеріал, з якого вони виготовляються, є міцним, екологічно чистим, підлягає переробці та може надалі застосовуватись для будівництва мостів.

УНІВЕРСАЛЬНІ

Представлене газове обладнання характеризується універсальністю і може бути застосоване як у побуті, так і на виробництві. Якщо ви запланували пікнік на природі або заміську подорож на дачу, кращого помічника для приготування їжі та обігріву, ніж пропанові балоні https://safegas.com.ua/product-category/gazovye-ballony/bezopasnyie-kompozitnyie-propanovyie-ballonyi/ вам не знайти.

Зручна індикація

Вони мають відмінну перевагу перед стандартними металевими резервуарами – вони прозорі, тому завжди зможете побачити, який у них рівень газу. Завдяки цьому повністю виключаються неприємні моменти, пов'язані з різким припиненням газу, коли він просто необхідний.

Безпеки для навколишніх

 

У зв'язку з тим, що індійські композитні балоні повністю виключають витік газу та вибухонебезпечність, їх можна використовувати в громадських місцях, парках, на фестивалях для приготування вуличної їжі. Вони легко підключаються до автоматів із солодкою ватою, попкорном, різним грилям.

У продаж ці балони іноді називають Газові балони Safegas. Вони добре витримують, як низькі, і високі температури. Устаткування чудово працюватиме навіть у діапазоні від -60 до +70 градусів Цельсія.

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ

Компанія виробник надає гарантію 1 рік для кожного виробу. Усі композитні балоні Safegas проходять строгий контроль якості, який передбачає проведення різних випробувань на міцність, герметичність, вплив високих та низьких температур, механічних пошкоджень. Тільки після того, як готові вироби успішно проходять перевірку, вони пускаються у продаж.

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*