Дерево для дому

Категорії

Будівництво заміських і дачних будинків часто пов'язане з таким питанням, як вибір будівельного матеріалу для них. Враховуючи всю різноманітність будматеріалів сучасності, часто це питання стає глухим. Тому що весь широкий асортимент матеріалів мають свої переваги та недоліки. Але незважаючи на це, "флагманом" серед них залишається дерево. Це пояснюється рядом причин, серед яких одними з основних є його екологічна чистота та безпека, доступність дерева, а також відносно невелика вартість.

Завдяки тому, що дерево природний матеріал стіни дерев'яного будинку постійно дихають. Це сприяє тому, що повітря всередині такого будинку не застоюється, постійно наповнене деревним ароматом і зберігає певні мікрокліматичні показники (вологість, температура та ін.). Також дерево має дуже добрі показники в теплоізоляції. Для обігріву навіть великого будинку не потрібно багато часу та тепла (навіть якщо будинок тривалий час простоював без опалення), а набравши потрібну температуру, він довго зберігатиме її на потрібному рівні.
Дерев'яні будинки не обмежують людину у виборі внутрішніх оздоблювальних матеріалів і дають можливість створити найрізноманітніші інтер'єри, які повністю відповідатимуть усім вимогам господаря.

У порівнянні з іншими будівельними матеріалами будівництво заміського будинку з дерев'яних брусів займає значно менші проміжки часу, а будівництво можна розпочинати у будь-яку пору року (будівництво з цегли та різних блоків неможливе у зимовий період часу).

Єдиним недоліком дерева як будівельного матеріалу для будинків є їхня пожежонебезпека. Але для того, щоб убезпечити дерев'яний будинок та майно господаря від можливої небезпеки, існує велика кількість спеціальних хімічних засобів, які запобігають можливості горіння дерева.

І останнє, що впливає на вибір дерева, як матеріалу для будівництва будинку, є те, що будинок побудований з дерев'яних брусів матиме відмінний естетичний зовнішній вигляд, який не поступається своєю красою "елітним" котеджам заможних людей.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*