Фен-шуй у дерев'яному будинку

Категорії

У нашому житті є багато модних течій. Все більше людей будують будинки з дерева , а фен-шуй вже зовсім не новинка для російської людини. Чи можливо поєднати фен-шуй і дерев'яний будинок-запитаєте ви? Звичайно можна.

Вчення фен-шуй базується на рівні п'яти елементів: води, землі, вогню, металу та дерева. А у дерев'яному будинку це особливо важливо. Будинок із дерева необхідно врівноважити іншими елементами під час ремонту, а також при виборі меблів та інших аксесуарів. У китайській філософії дерево означає удосконалення, просування та зростання. Значить якщо жити в дерев'яному будинку з оздобленням з дерева, Ви постійно відчуватимете невдоволення. Також дерево без води і землі не живе, що докорінно зміниться, якщо Ви підживлюватимете його всім необхідним. Це означає, що Вам необхідно додати в інтер'єрі ці чотири елементи.

Необхідно враховувати фен-шуй до початку будівлі. Вибрати правильне місце для будівництва будинку на земельній ділянці допоможе восьмикутник Багуа. При плануванні будинку також слід зважити на основні закони вчення фен-шуй. Так, тому, більш правильним вважається будівництво будинку у вигляді квадрата або прямокутника. А в будинках іншої форми, якщо дотримуватися цього вчення, немає життєвого балансу, і часто бувають чорні та білі смуги. Також слідуючи вченню, не варто будувати будинок навпроти водозборів, балок чи перехрестя. Не рекомендується, щоб навпроти вхідних дверей росло дерево, а тим паче сухе.

Перевагою дерев'яного будинку є його екологічність та натуральність, що прихильно впливає на здоров'я людини. А по фен-шую дерево добре збирає позитивну енергію і ділиться їм з нами, покращуючи здоров'я, приносячи умиротворення та впевненість у наше життя.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*