Утеплення старого дерев'яного будинку

Категорії

Після того, як всі роботи з ремонту дерев'яного будинку залишилися позаду, потрібно подумати про те, як утеплити старий дерев'яний будинок. Якщо будинок має невелику площу, то потрібно проводити теплоізоляцію тільки зовні. Але якщо приміщення у житлі досить просторі, то встановити утеплювальний матеріал слід і усередині.

Утепление старого деревянного дома

Процес утеплення сільських будинків із дерева складається із шести послідовних етапів. Розглянемо їх докладніше.
 
1. Починати теплоізоляцію будівлі слід з організації першого шару покриття. Для цього потрібно придбати ПВХ-плівку чи алюмінієву фольгу. Шар з цього матеріалу повинен бути повністю герметичним і при його встановленні необхідно дотримуватися цілісності і не допускати проміжків або розривів.
 
2. На другому етапі виконується дерев'яний каркас, який виконується з планок з товщиною від 3 до 5 см. Планки такого каркаса кріпляться перпендикулярно поверх шару плівки.
 
3. Третім пунктом у вирішенні питання, як утеплити старий дерев'яний будинок, стане кріплення теплоізоляційного матеріалу. Для утеплення старого дерев'яного будинку використовується мінеральна або гідрофобізована вата.
 
4. Після того, як теплоізоляційний матеріал був закріплений, потрібне створення вітроізоляції. Його виконують за допомогою поліетиленової плівки, що ретельно закріплюється на попередній шар. Замість плівки можна скористатися руберойдом.
 
5. Після цього встановлюється додатковий каркас із планок. Тільки у цьому випадку планки кріпляться вертикально.
 
6. На останньому етапі потрібно встановити на стінах фасадні дошки, які стануть зовнішнім оздобленням будинку. Вибір деревини для створення фасаду залежить від переваг власника. Це можуть бути дошки з дуба, сосни, модрини.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*